Umów się na konsultację kardiologiczną:

 

  Sanok   +48 882 084 352

  Ostrowiec Świętokrzyski    +48 662 002 091

Oświęcim    +48 600 891 041

15 lat doświadczenia

Spółka G.V.M. Carint  powstała w październiku 2007 roku, łącząc ze sobą długoletnie doświadczenia włoskiej firmy medycznej Gruppo Villa Maria SpA z polską spółką medyczną Carint. Główną ideą utworzenia naszej spółki jest leczenie pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego.
Posiadamy trzy centra kardiologiczne :

  • Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii w Ostrowcu Świętokrzyskim
  • Centrum Kardiologii Inwazyjnej Elektroterapii i Angiologii w Oświęcimiu
  • Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych w Sanoku

Celem powstałych Centrów jest maksymalne skrócenie czasu oczekiwania pacjentów z terenu województw: świętokrzyskiego, podkarpackiego i małopolskiego na zabiegi ratujące życie.

Nasze Centra dysponują nowoczesnym sprzętem do wykonywania diagnostyki nieinwazyjnej i inwazyjnej schorzeń układu sercowo-naczyniowego oraz wykwalifikowaną kadrą medyczną.

W ramach działalności ośrodków zabiegi wykonywane są w trybie pilnym u chorych ze świeżym zawałem, a także w trybie planowym i są finansowane w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Zabiegi są przeprowadzane według najnowszych standardów, które nie wymagają długich hospitalizacji, umożliwiając w ten sposób szybką rehabilitację i w większości przypadków powrót do pełnej aktywności życiowej i zawodowej.

Thank you for your upload