Umów się na konsultację kardiologiczną:

 

  Sanok   +48 882 084 352

  Ostrowiec Świętokrzyski    +48 662 002 091

Oświęcim    +48 600 891 041

  Ośrodek Rehabilitacji Kardiologicznej Dziennej w Oświęcimiu

  Ośrodek Rehabilitacji Kardiologicznej Dziennej w Oświęcimiu

  ul. Wysokie Brzegi 4

  Rejestracja: od poniedziałku do piątku

  w godzinach 9:00 do 17:00.

  33 842 75 65 wew. 25 lub osobiście w rejestracji Poradni Kardiologicznej w Oświęcimiu

  rehabilitacja-oswiecim@gvmcarint.eu


  Nasz zespół:

  Anna Łabza – lekarz rehabilitacji

  Agata Jama – fizjoterapeutka

  Katarzyna Wełna – fizjoterapeutka

  Marcin Gaber – fizjoterapeuta

  Oliwia Porosło – psycholog

  Edyta Harmata – dietetyk

  W naszym Centrum Kardiologii oferujemy rehabilitację kardiologiczną, ukierunkowaną na przywrócenie komfortu życia Pacjenta po incydencie sercowo-naczyniowym. Zespół rehabilitacyjny składa się z lekarza rehabilitacji medycznej, fizjoterapeuty, psychologa i dietetyka, którzy dla każdego Pacjenta opracowują indywidualny program rehabilitacyjny. W proces leczenia zaangażowani są również lekarze kardiolodzy.

  Rehabilitacja w oddziale dziennym obejmuje ocenę stanu klinicznego, optymalizację leczenia farmakologicznego, kontrolowany wysiłek fizyczny oraz wsparcie psychospołeczne. Pacjenci odzyskują komfort życia także poprzez edukację z zakresu zdrowego odżywiania. 

  W procesie usprawniania prowadzony jest trening funkcjonalny z zakresu kinezyterapii oraz trening wytrzymałościowy na specjalistycznych rowerach czy bieżni. Dla zwiększenia dobrych efektów rehabilitacji oferujemy dla każdego Pacjenta konsultacje z zakresu dietetyki oraz psychologii. Cały proces oparty jest o dobrany indywidualnie model rehabilitacji zależny od stanu zdrowia Pacjenta. Konsekwentna i regularna rehabilitacja wpływa bezpośrednio na okres rekonwalescencji, szybszy powrót do zdrowia i samodzielne funkcjonowanie.

  Obecnie rehabilitacja kardiologiczna w GVM Carint jest refundowana przez NFZ dla Pacjentów po zawale, którzy zostali objęci programem opieki koordynowanej po zawale mięśnia sercowego tzw. KOS-zawał.

  Film o rozbudowanym Centrum w Oświęcimiu

  Thank you for your upload