Umów się na konsultację kardiologiczną:

 

  Sanok   +48 882 084 352

  Ostrowiec Świętokrzyski    +48 662 002 091

Oświęcim    +48 600 891 041

  • 7 stycznia 2021

  W centrum medycznym GVM Carint „Serce i Zdrowie” stawiamy na nowoczesne metody leczenia, które dla pacjentów oznaczają mniej bólu i szybszy powrót do sprawności. Zachęcamy do przeczytania obszernego wywiadu z naszym specjalistą urologiem, lek. Przemysławem Zugajem, który ukazał się w serwisie ostrowiecka.pl oraz parę dni wcześniej także w „Gazecie Ostrowieckiej”.

  Materiał w całości poświęcony został nowoczesnym metodom leczenia chorób urologicznych – tak zwanej endourologii. Małoinwazyjne zabiegi są stosowane w takich dolegliwościach, jak między innymi łagodny rozrost prostaty i kamica nerkowa.

  Są to bardzo powszechne schorzenia układu moczowo-płciowego, które są wynikiem zarówno starzenia się organizmu ludzkiego, jak i złych nawyków. I choć pandemia nie ustępuje nawet na krok, to choroby stanowiące zagrożenie życia jak nowotwory, zawały serca, powikłania septyczne kamicy moczowej czy zatrzymania moczu są nadal groźne dla zdrowia i życia Polaków. Kluczowe jest przygotowanie procedur, które pozwalają minimalizować ryzyko zakażenia.

  Więcej na temat nowoczesnych technik operacyjnych TUTAJ.

  Zapraszamy do lektury!  

  Thank you for your upload