Umów się na konsultację kardiologiczną:

 

  Sanok   +48 882 084 352

  Ostrowiec Świętokrzyski    +48 662 002 091

Oświęcim    +48 600 891 041

  • 19 czerwca 2024

  GVM Carint podpisał umowę sponsorską z UMKS Kęczanin Kęty, wspierając promocję zdrowego stylu życia i sportu wśród dzieci i młodzieży.

  Polsko-włoska Grupa GVM Carint z Krakowa podpisała dziś umowę sponsorską z UMKS Kęczanin Kęty. Dokument sygnowali Anna Hajduk-Przepióra, dyrektor operacyjna Carintu oraz Paweł Puchała, prezes Kęczanina. W uroczystości uczestniczyli wojewoda małopolski, Krzysztof Jan Klęczar oraz burmistrz gminy Kęty, Marcin Śliwa.

   

   

  Współpraca ma promować zdrowy styl życia i budowanie roli sportu w profilaktyce zdrowotnej. Anna Hajduk-Przepióra, przypominając zasadę „sport to zdrowie”, zadeklarowała pełne wsparcie dla aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

  „Dzisiejsze spotkanie to połączenie dwóch marek, marki GVM Carint, czyli znanej w powiecie oświęcimskim, ale też jak powiedział Pan wojewoda działającej szczerzej spółki, która jest spółka medyczną, i naszej marki, czyli UMKS Kęczanin. Jestem niezmiernie zadowolony z tego, że ta umowa została podpisana” – podsumował włodarz gminy.

  Podobne zadowolenie wyraził również specjalny gość uroczystości

  Wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar podkreślił swoją radość z tego, że firma, która jest bardzo aktywna zarówno w kraju, jak i za granicą, zdecydowała się wesprzeć działania kęckiego klubu w zakresie promocji zdrowego stylu życia, rozwoju sportu oraz profilaktyki zdrowotnej.

  „Jestem wdzięczny Pani dyrektor, Panu prezesowi Sebastianowi Kawalcowi, Panu wojewodzie oraz Panu burmistrzowi za umożliwienie realizacji tej umowy. Każda forma wsparcia ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego jesteśmy niezwykle zadowoleni, że spółka GVM Carint zdecydowała się na współpracę z nami. Jesteśmy świadomi, że firma ta podejmuje wyłącznie trafne decyzje inwestycyjne i wierzymy, że również ta decyzja o partnerstwie z nami będzie kolejną z nich” – powiedział podczas spotkania Paweł Puchała, prezes UMKS Kęczanin Kęt.

   

  „Od 15 lat działamy w Oświęcimiu jako Centrum Kardiologii i Elektroterapii, oferując diagnostykę oraz leczenie chorób sercowo-naczyniowych. Kardiolog, znany potocznie jako „lekarz od serca,” z zaangażowaniem promuje aktywność fizyczną i zdrowy styl życia wśród dzieci i młodzieży” – podsumowała spotkanie Anna Hajduk-Przepióra, dyrektor operacyjna GVM Carint.

   

  Thank you for your upload